Відгук про турфірму Voyage De Luxe (Харків)

Андорра з Вояж Де Люкс

Автор:
Дата придбання послуги: 11 Січня 2014
Написано: 27 Січня 2014
9.0
Турфірма: Voyage De Luxe (Харків)
Вид послуги: отель, авиаперелёт, оформление визы

Замовляли лижний тур від Вояж Де Люкс (Харків) до Андорри в січні 2014 року і дуже залишилися задоволені. Окреме спасибі хочу сказати менеджеру Олександру Твердохлібу. Не встигали поставити запитання, як уже йшла відповідь. Все було поінформовано, проконсультовано за найвищою оцінкою. Надалі звертатимемося лише у Вояж Де Люкс.




Коментарі (1) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар liliaiv
liliaiv

Цікаво, чим "Акорд" мотивував скасування туру? Якщо при бронюванні залишалися вільними місця лише наприкінці автобуса, то група була практично укомплектована. Якщо це заздалегідь продумана схема обману, то як взагалі купувати тури у "Акорду" без ризику отримати неприємності замість відпочинку?

пн, 11 гру 2017, 14:39
аватар bileka89
bileka89

тільки вчора прокоментувала аналогічний відгук тільки тур Україною, а схема та ж

пн, 11 гру 2017, 17:12
аватар bileka89
bileka89

тільки вчора прокоментувала аналогічний відгук тільки тур по Україні, а схема та ж

пн, 11 гру 2017, 19:12
аватар ellenaklein
ellenaklein

зіткнулася з тим же. тільки виявилося. що тур є в списку найближчих турів, просто нас викинули з туру як тих, хто заплатив неповну суму! Спритно, чи не так?

пт, 23 бер 2018, 13:36
аватар ellenaklein
ellenaklein

зіткнулася з тим же. тільки виявилося. що тур є в списку найближчих турів, просто нас викинули з туру як заплатили неповну суму! Спритно, чи не так?

пт, 23 бер 2018, 15:36
аватар