Готель для тих, хто хоче відпочити від міського ритму життя. Територія компактна та лаконічна, їжа - хороша ( риба, м'ясо, гарніри, дієтичні страви, салати, випічка, солодке (торти та десерти - не турецькі солодощі), фрукти) вибір не великий, але всього вдосталь. Сервіс - на 5, на рецепції російськомовний персонал, всі інші не розуміють російської. Краще англійською. Адміністратор (керуючий чи власник) - постійно контролює весь персонал, що добре впливає на якість.
Алкоголь - досить непоганий, якщо брати в коктейлях ( не розраховувати на європейський, але в порівнянні з єгипетським значно краще) Мої фаворити Піна колада та Беліз (для дівчат), для хлопців віскі кола. Діджей - окрема людина, яка щодня створює настрій чудовою сучасною музикою (окрема подяка за приділення музиці такого значення). Розваги ввечері: дискотека, кальян, більярд, жива музика, караоке. орієнтовно до 23:00 +-.
Поруч готелю є магазин, де є - все необхідне. До Мармарису 20 хв на транспорті, від готелю ходить шатл 1 раз на день в 12:00, о 17:00 - назад, також можна транспортом громадським користуватися. Море в жовтні - тепле, близько 24 градусів, пляж насипний, лежак нові.Погода може бути мінлива, але це не заважає відпочинку. Біля басейну дуже класні м'які місця для відпочинку.
Прибирання в кімнаті - посереднє, але персонал дуже відгукується на всі зауваження. Відкриті до комунікації за що даю тверду 5. Контингент росіяни 50-60%, українці 40-50%.