Автор:
Дата придбання послуги: 26 жовтня 2017 Написано: 11 грудня 2017 |
|
Турфірма: Аккорд-тур Туроператор (Львів) Вид послуги: экскурсионный тур |
Мій досвід співпраці з компанією Акорд тур.
26.10.2017 мною було придбано тур https://www.akkord-tour.com.ua/tours/6985 дата виїзду 23.12 (вже на момент покупки у нас місця були наприкінці автобуса).
Як ви розумієте, куплені квитки до Львова та назад.
Але 7.12.2017 Акорд тур повідомив про відміну туру. Відповідно до договору нам мали надати альтернативну заміну з максимальною доплатою в 5%.
Була пропозиція купити будь-який тур з доплатою за поточною ціною туру, а це на 100% дорожче ніж було на момент моєї покупки.
Відповідно, оператор не виконав свої зобов'язання.
Не раджу звертатися до цього оператора з турами раннього бронювання. Якщо їм у результаті буде невигідно, тур буде скасовано.
Залишити відгуки у них на сайті або сторінці Facebook можна тільки позитивні (негативні відгуки видаляються), а якщо відкрити інтернет та почитати на форумах, то цю схему вони дуже часто використовують.
А гроші повертають лише на протязі 14 днів.
Хоча моїми грошима користувалися 2 місяці, а з урахуванням курсу, це досить вигідна схема.
Добрий день.
Будь ласка, уточніть номер договору. Ми зв'яжемося з Вами і розберемося в ситуації, що склалася.
Здравствуйте.
Пожалуйста, уточните свой номер договора. Мы свяжемся с Вами и разберемся в сложившейся ситуации.
Добрий день.
Будь ласка, уточніть номер договору. Ми зв'яжемося з Вами і розберемося в ситуації, що склалася.
Здравствуйте.
Пожалуйста, уточните свой номер договора. Мы свяжемся с Вами и разберемся в сложившейся ситуации.